Pierwszy krok zrobiony .

Mozemy juz to powiedziec: pierwszy krok w kierunku naszego celu jest juz zrobiony!

W sobotę 17.08 o godz. 17:00 zabrzmiał pierwszy gwizdek sezonu dla naszej drużyny. Graliśmy na wyjeździe z Orłami z Pawłowic i nasza determinacja byla widoczna od samego początku. Pokazaliśmy swoje atuty i bylismy lepszym piłkarskim zespołem, szybko uzsykalismy przewagę strzelając pierwszą bramkę po strzale z 16 m Deneki. Nastęnie udało nam się zwiększyć przewagę dzięki dorzutce Przemka Ujasa i celnym strzale Deneka, w 28 minucie prowadziliśmy 2:0.

W drugiej połowie nie traciliśmy determinacji i nasza przewaga powiększyła się dzięki strzela Pawła Ujasa w rzucie karnym, zwiększając wynik do 3:0. Karny został przyznany sprawiedliwie, Pyzlowski był ewidentnie faulowany, gdzie wbiegł przed obrońcę a ten go zahaczył. Do końca Orzeł próbował ale to my byliśmy lepsi. Stracilismy bramkę w końcówce po precyzyjnym strzale z rzutu wolnego 89. min

Zdecydowanie możemy powiedziec ze mecz był ewidentnie pod naszą kontrolą i pokazalismy ze mamy wspólny cel: gramy po zwycięstwo, zdobywając tym samym 3 punkty w pierwszej kolejce!

Cala druzyna Mechanika grała bardzo ambitnie i na wysokim poziomie, ale szczególne słowa uznania należą się dwóm najbardziej wyróżniającym się zawodnikom na boisku: Lukasz Deneka i Przemek Ujas.

W sobotę następny Orzel jedzie do Mechanika .

Jutro w Brzezinie czekamy na wyzyte beniaminka tym sezonie Orzel Marszowice. Jako beniaminek druzyna z Marszowic na pewno ma swoje cele i beda walczyc aby zdobyć kazdy punkt. Inauguracja rundy dla nich nie byla pozytywna na wlasnym boisko gdzie przegrali z MKP Wolow 0-3. Jednak nie możemy lekcewazyć przeciwnika i musimy pamiętać, że będa chcieli się zrehabilitowac po przegranej i pokazać na co ich stać. To tylko od nas zależy czy damy im szansę czy nie.

Sezon temu grali w grupie IV Aklasa i zdobyli awans przed druzyna Wratislawii Wroclaw majac tylko 3 punkty przewagi. W tej grupie uzyskali najlepszy atak 111 bramek w 28 meczach i najlepszą obronę tylko 26 bramki stracone. To tylko statystyka i wszystko zostanie zweryfikowane na boisku. Obecnie grają na wyższym poziomie i przeciwko naszej drużynie, a my nie możemy i nie chcemy stracić punktów na własnym boisku.

Dla nas ten sezon ma jeden cel i jutro podczas pierwszego meczu przed naszymi kibicami podopieczni trenera Kucharskiego mają szansę zdobyć kolejne 3 punktu!

W naszej druzynie w tym sezonie rywalizacja jest ostra i każdy zawodnik podczas treningu pokazuje ambicje i z determinacją walczy o bycie w zespole.

Czy będzie to nastepny dobry mecz Lukasza Deneka? Czy ktos inny zostanie MVP? Indywidualne osiągniecia są ważne, ale ważna jest praca zespołowa i uzyskanie 3 punktów dla durżyny Mechanika, którzy są faworytami jutrzejszego spotkania!

Jak zawsze zapraszamy fanow i sympatyków naszej druzyny o godziny 15 w Brzezinie .

Lokalne derby w Miekini .

Poczatek sezonu drugiej druzyny Brzeziny bedzie ostry. Zaczynamy sezon i walke podczas lokalnych derbów przeciwko drużynie z Miękni.

Dlugo czekalismy na poczatek sezonu tez w Aklasie ale juz niedziele o godz 17 będziemy walczyć aby zdobyć jak najwyższe miejsce w tabeli i zobaczymy efekty pracy naszej drużyny, kierowanej przez nowego trenera Tomasz Augusta.

W druzynie są nowe twarze, nowi zawodnicy, którzy zostaną zaprezentowani, dziś to tylko mała zapowiedź najbliższego meczu!

Pamietamy oczywiscie ze sezon temu druzyna z Miekini byla lepsza w tabeli oni skonczyli na 6. miejsce, a Brzezina II na 9. miejsce. Z nami Miekinia wygral u nich 2-1 i zresmisowali u nas 1-1. W tamtym roku byli lepsi, ale chcemy teraz zmienić statysykę i pokazac dobry start na początku sezonu.

Chcemy walczyć o wyższe miejsce w tabeli i nie możemy być onieśmieleni grupą smierci, gdzie dla 5 druzyn awans jest celem!

Pierwszy egazmin już w nabliższą niedzielę o godz 17 .

Zapraszamy na mecz.